Ana Sayfa Kültür & Sanat 31 Temmuz 2020 462 Görüntüleme

Modern Çağ’ın Nostradamus’u Astrolog Can Aydoğmuş uyarıyor!

Hastalıkların yüzde 100 bitişi “2023 yılı Ocak ayı sonunda Satürn’ün ev değiştirmesi ile” olacak!

Hastalıkların yüzde 100 bitişi “2023 yılı Ocak ayı sonunda Satürn’ün ev değiştirmesi ile” olacak!

DÜNYACA ÜNLÜ ASTROLOG CAN AYDOĞMUŞ, SON 3 YILDA 100’ÜN ÜZERİNDE OLAYI “TAM TARİHLERİ”Nİ DE VEREREK ÖNGÖRDÜ!

Astrolog olarak “gökyüzü bilimi” astrolojinin kodlarına olan hakimliği ile dünyaca ünlü olan ve sosyal medyadan tüm dünyanın takip ettiği Can Aydoğmuş’un neredeyse tüm öngörüleri “gerçek” olay ya da olaylar zinciri olarak tarihe geçti. Can Aydoğmuş’un, “astrokartografik” olarak tutulmaların etkisi ile gerçekleşebilecek olası olaylara ve gelişmelere dair tahminleri, öngörüleri ve uyarıları tüm dünya tarafından takip ediliyor.

“MODERN ÇAĞIN NOSTRADAMUS’U astrolog, yazar ve fenomen Can Aydoğmuş, Covid-19 salgını da dahil olmak üzere son 3 yılda 200’e dünya çapında ve önemli olayı gerçekleşeceği tarihleri de ya tam günü ya da tam tarih aralıklarını da vererek öngördü ve mecralarında da yazdı. Can Aydoğmuş’un sosyal medya ve köşe yazılarında öngördüğü her bir gelişme, tüm yorumları ve olay öngörüleri “gerçekleşmiş” birer olay ya da olaylar zinciri olarak tarihteki yerini aldı. Can Aydoğmuş’un, “astrokartografik” olarak tutulmaların etkisi ile gerçekleşebilecek olası olaylara ve gelişmelere dair tahminleri, öngörüleri ve uyarıları tüm dünya tarafından takip ediliyor.

Astrolog, yazar, fenomen Can Aydoğmuş Covid-19 salgınının dünyada başlangıç tarihini de öngördü. Köşe yazılarında ve sosyal medya paylaşımlarında ”Venüs, “Ketu” dönemine girdi” diyerek uyarıda bulunan Can Aydoğmuş, “Ocak 2019’dan Haziran 2020’ye kadar tüm dünyada ortalık yangın yeri olacak. Hastalıklar ve vebalar baş gösterebilir. Hastalıkların bitişi 2023 yılı Ocak ayında olacak” diye yazmıştı.

Çin’de başlayan ikinci dalgayı da öngören Can Aydoğmuş, Haziran ayının son günlerinde Çin’den gelen yeni bir “VİRÜS” tespit edileceğini ülkemizde açıklanmadan önce tüm mecralarda yazmıştı ve Can Aydoğmuş yine bu öngörüsünde de haklı çıktı.

Karantinanın bitiş tarihini Astrolog Can Aydoğmuş, astrolojide kuzey ve güney düğümlerinin yer değiştireceği tarihleri vererek öngördü. Hürriyet gazetesindeki köşesinde “Corona virüsü ne zaman bitecek” yazısında Can Aydoğmuş, astroloji haritasında Satürn’ün Çin’in 6. Evi olan “Sağlık evi”nden çıkacağını yazan Can Aydoğmuş, “Çin de Corona virüsü çıktı. Bütün dünyayı etkiledi. Bu tutulmaların devamı 5 ve 21 Haziran, 5 Temmuz, 30 Kasım, 14 Aralık 2020 tarihlerinin 7 gün öncesi ve 15 gün sonrasını çok yoğun bir şekilde etkiliyor. Tabii sonrasında etkisi devam ediyor. Tutulmaların olmasına neden olan Kuzey ve Güney düğümlerinin ev değiştirmesi 2020 sonu olacak, bence 2020 sonundan sonra Dünya Corona virüsü konusu ile ilgili rahatlar. Lakin asıl dünyanın bu gergin süreçte bütün dünya liderlerinin rahatlaması ve savaş, ekonomi ve hastalıklar ile ilgili gerginliklerin yüzde 100 bitişi 2023 Ocak sonu Satürn’ün ev değiştirmesi ile olur” diyor.

Satürn “temizliği” ve kuzey düğüm ise “virüsleri” temsil ediyor. 14. Yüzyılda Çin’in aynı şekilde Sadesati’de olduğunu ve kuzey ve güney düğümlerin tutulma etkileri ile salgınların başlama tarihlerinin de bu döneme geldiğine dikkat çeken Can Aydoğmuş, Aids’in de Çin’den yayılmış olabileceğini belirtiyor.

ÇİN, SATÜRN’ÜN ETKİSİ İLE SÜRÜNGENLERİ TÜKETİYOR

Türkiye’nin astroloji haritasında Satürn “en iyi” konumda olduğuna dikkat çeken ve Türk milleti olarak “temiz” insanlar olmamızda gezegenlerin etkisinin de olduğunu belirten Can Aydoğmuş, “Kuzey ve güney düğümler ve Satürn özellikle sürüngenleri ve hayvanları temsil ediyor. Çin’in haritasında ise Satürn kötü durumda ve ölü. Çin’in kuzey ve güney düğümü iyi durumda değil. Çin’de Satürn’ün etkisi ile sürüngen ve hayvanların tüketimi çok yoğun. Jüpiter’in temsilcisi olan kedileri de maalesef ne acı ki yiyorlar. Bu çok acı ve yasalar ile önlenmesi gereken bir durum. Türkiye’yi geçmişte ve bugünde vebalardan koruyan şey, hayvanları korumamızdır, hayvanlara çok iyi bakan bir ülke olmamız bizleri vebalardan da en güçlü bir şekilde korumuştur, en az kayıpla vebaları atlatmamızı sağlamıştır.

2020 SONRASINDA DÜNYA’DA DENGELER NASIL DEĞİŞECEK?

Astroloji ışığında yıldız ve gezegen hareketlerinin insanlar ve doğa üzerindeki etkilerini analiz ederek, çok sayıda gelişme olayı “dikkat edin!” diyerek tam tarihi, günü ve zamanı ile sosyal medya ve köşe yazılarında duyuran ünlü astrolog Can Aydoğmuş, 2017’den bu yana 200’e yakın önemli olayı olmadan önce yazdı. Türkiye’nin astroloji haritasındaki gelişmeleri an be an izleyen Can Aydoğmuş, ülkemizdeki önemli olayları ve gelişmeleri de yazıyor. 2020 yılında adım adım dünyanın süper güçleri arasında yerini alacağını yazan Can Aydoğmuş, ülkemizin özellikle 2020 sonrasında dünyanın yükselen gücü olacağını işaret ediyor.

Sakarya’da 4 vatandaşımızın ölümü ile sonuçlanan elim patlama da bunlardan sadece biriydi. Can Aydoğmuş, dünyanın en çok takip edilen astrologları arasında. Hollywood ünlüleri, devlet adamları ve iş adamları arasından çok değerli isimler Can Aydoğmuş’un astroloji yorumlarını mutlaka takip ediyor ve sosyal medyada da paylaşıyor.

İngiltere, Almanya ve Yunanistan Temmuz ayının ilk haftasında tüm turistlere kapılarını açtı, 2-5 Temmuz tarihleri arasında pandemi sürecinde normalleşmelerin başlayacağını ilk olarak Can Aydoğmuş, kesin tarihleri ile dile getirdi.

CAN AYDOĞMUŞ “5 Temmuz’a DİKKAT” DEMİŞTİ!

2019 yılından 2020 yılına da daha 2017 yılındaki yorumları ile ışık tutan Can Aydoğmuş, ülkemizin doğusunda meydana gelecek depremler konusunda tüm ülkeyi yıllar öncesinden uyarmıştı. Bu uyarılardan doğuda Bingöl’de yaşanan deprem ile tahminleri yine gerçek oldu. Ege depremleri konusunda da bizleri uyaran Can Aydoğmuş, Doğu’da olası depremlerin “yıkıcı” olacağı konusunda da tüm mercileri ve vatandaşları uyarıyor. Manisa, Muğla ve Bodrum’daki depremleri de tam tarihleri ile bilen Aydoğmuş Türkiye’nin kuzeydoğusu ile ilgili de gökyüzü bilimi astrolojinin sağladığı öngörüler ile uyarılarda bulunmaya devam ediyor.

Sonbaharda yeni bir tip virüsün geleceğini de ilk söyleyen astrolog olan Can Aydoğmuş’un öngörüsü geçtiğimiz hafta Dünya Sağlık Örgütü’nün “yeni bir tip grip virüsü” tespit edildi ve “domuzlardan insanlara bulaştığının kanıtlandığı” açıklamasıyla en yetkili mercilerden teyit edilmiş oldu.

Hortumlar, seller, baskınlar doğa olayları konusunda uyarılara dikkat!

Can Aydoğmuş’un bir diğer uyarıda bulunduğu konulardan biri olan sellerin, su baskınlarının ve hortumların da yakın zamanda yaşandığına tanık olduk. Bizleri tedbirli olmamız konusunda uyaran Aydoğmuş, tahminleri ve astrolojik haritaları okumadaki yeteneği ile bizlere ışık tutuyor.

İran’ın başkenti Tahran’daki fabrika patlamasını bilen “Modern çağın Nostradamus’u” Can Aydoğmuş, dünyadaki gelişmelere de öngörüleri ile mercek tutuyor.

Türkiye “YÜKSELEN DEĞER” olacak

2020 yılı tahminlerinin sıkı sıkıya tüm dünyada takip edildiği bir Astrolog olan Can Aydoğmuş, pandemi dönemi etkilerinin Temmuz 2020 itibariyle azalacağını ve tüm dünyada bir rahatlama döneminin başlayacağını belirtiyor. Türkiye’nin uzun süredir yaşadığı sıkıntıların da son bulacağına değinen Can Aydoğmuş, ülke olarak ekonomik, kültürel ve sosyal ışığımızın yükseleceğini de vurguluyor.

Geçmişten bugüne bizi uyarıyor

2016 yılında yaşanan en önemli olayları öngören ve duyuran ve 2017 yılında daha hiçbir astrolog “pandemi” ile ilgili tek bir kelime dahi yazmazken astrolog ve yazar Can Aydoğmuş salgını tüm mecralarında yazdı.

CAN AYDOĞMUŞ NE DEDİYSE OLDU!

-Sakarya Havai Fişek Fabrikası Patlaması öncesinde ay tutulmasının etkisi ile “patlamalar”a dikkat çekmişti.

-Yeni tip Çin virüsünün çıkışından önce “yeni bir virüs” tespit edilecek diye yazan tek astrolog oldu.

– Covid-19 Virüsünün dünyada ilk kez çıkış tarihini de öngördü.

– Corona virüsü’nün dünya üzerinde tamamen bitiş tarihini de öngördü. Dünya liderlerinin rahatlaması ve savaş, ekonomi ve hastalıklar ile ilgili gerginliklerin yüzde 100 bitişi 2023 Ocak sonu Satürn’ün ev değiştirmesi ile olur” diyor.

– İngiltere, Almanya gibi ülkelerin karantinasız sınırlarını turistlere açacakları tarihi ve Corona normalleşme sürecinin tarihlerini öngördü.

-Tahran’da Haziran ayında gerçekleşen patlamanın hemen öncesinde yine tutulmalara bağlı olarak “patlama” konusunda uyarıda bulundu.

– 2020 Manisa Depremi

– Bingöl Depremi

– Bodrum, Muğla depremi

– Spor camiasında şampiyonluklar ve önemli sakatlıklar

– Covid-19 normalleşme süreci ile ülkelerin sınırları açış tarihleri

– 2020 yılı ve sonrasında Türkiye’nin dünyanın ikinci süper gücü olacak. Bu iki süper güçten biri Japonya, diğeri ise Türkiye olacak.

– Astrokartografik olarak tutulmaların etkisi ile Çin, Endonezya, Dubai, Umman, Malezya, Filipinler, İran, Hindistan’dan şok edici haberler gelecek. Bu haberler dünyanın tüm gündemini etkileyecek.

– Venüs “Ketu” dönemine girdi. Ocak 2019’dan Haziran 2020’ye kadar tüm dünyada ortalık yangın yeri olacak.

– Spor kulüplerinden Fenerbahçe’nin 2025-2031 arasında en parlak dönemini yaşayacak.

– Türkiye’nin 2023 yılından sonra dünya konjonktüründe lider ülke konumuna yükseleceği.

– 21 Haziran 2020 Ay Tutulması ile ortalık sallanmaya başlayacak. 25, 26, 27 Haziran ateş, patlama, ve kaos ortamına müsait. 5 Temmuz tutulması ile de ipler kopabilir ve Ağustos itibariyle de ortalık durulur.

– 20 Haziran ile 17 Ağustos 2020 arasında özellikle terör, savaş, patlamalar ve doğal afetler adına gergin bir süreç yaşanabilir.

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com