Ana Sayfa Kültür & Sanat 7 Haziran 2020 1837 Görüntüleme

PINAR HOLT KİMDİR

Başarılı Yazar, Davranış Bilimci ve Konuşmacı Pınar Holt, İstanbul’da doğdu. 14 yaşında 1 kız çocuğu annesidir.

1997 -1999 yılları arasında İngiltere’de Dil eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye döndü.

 

2013 yılında Newport Üniversitesi Davranış Bilimleri bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü son sınıfta eğitimine devam etmektedir.

 

2013 yılından beri Türkiye ve Avrupa’da çeşitli gazete, haber sitesi, PDR ve Kadın Magazin dergilerinde Anne & Çocuk İlişkileri ve gündem konuları üzerine köşe yazıları yayınlanmaktadır.

 

Altınbaş Üniversitesi Biyometrik Yüz Okuma ve Kişilik Analizi Uzmanlık Eğitimini tamamladıktan sonra ve ICF onaylı Koçluk Eğitimine de halen devam etmektedir.

Amerika’da bulunan Zur Institute’den ‘Childeren, Technology Addiction, Parenting and the Future’ ‘Çocuklar, Teknoloji Bağımlılığı, Ebeveynlik ve Gelecek…’ konulu eğitimi alarak, birçok kurum, okul, vakıf ve belediyelere ‘Aile İçi Kontrollü Teknoloji Kullanımı’ konulu seminer vermektedir.

 

2018 yılından beri Yönetici Aistanlığı, Liderlik, Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi, Kişisel İmaj ve Kişisel Gelişim konularının yer aldığı eğitim progamları düzenlemektedir.

 

20 yıldır özel sektörde teknoloji devleriyle çalışma fırsatı yakalayarak edindiği iş tecrübesi ve akademik bilgilerini harmanladığı ‘Çocuk & Ergen ve Aile İçi Kontrollü Teknoloji Kullanımı’ konusuyla ilgili kitap çalışması ‘HAYATA BAĞLAN’ 2018 yılında yayınlanmıştır. 2019 yılında ‘HOŞÇA KAL EKSPRESİ’ derleme kitabında bir hikâyesiyle yer almıştır.

 

Pınar Holt, Uluslararası Down Federasyonu Başkan Vekilliği görevine, Down Sendromlu bireylere spor, eğitim ve istihdam projeleri üreterek 3 senedir devam etmektedir.

 

Kaynak: MAGAZİN BULVARI

 

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com