Ana Sayfa Kültür & Sanat, Magazin, Sinema, Yaşam 18 Mayıs 2022 75 Görüntüleme

SEYHAN SOYLU “ALEYNA TİLKİ BAŞARILI BİR ŞARKICI, DEMET AKALIN İSE ANCAK POLEMİKLERLE GÜNDEMDE KALABİLİR”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda Aleyna Tilki’yi hedef alarak “Tek rakibin Mustafa Topaloğlu uzay starlığı. Sakin ol şampiyon FIFA’ya söyleriz seni de paylaşır” diyen Demet Akalın’ ın bu sözleri Mustafa Topaloğlu’nu çileden çıkardı.

Mustafa Topaloğlu, Demet Akalın’a, “Bir insan bu kadar mı saygısız ve şuursuz olur ya? Sen beni ağzına alacak kadar gerçek bir sanatçı mısın? Nerede yaşadığını bilmeyen aptal. Aklı sıra beni aşağılamaya çalışıyor, boş konuşuyor.” diyerek tepkisini dile getirmişti.

Al Sana Haber masası yorumcuları da  Demet Akalın’ ın bu sözlerine tepki gösterirken masa yorumcularından Pınar Eliçe, Mustafa Topaloğlu’ nun aile dostları olduğunu dile getirerek; “Bu olaydan sonra kendisiyle telefonda konuştum. Alınmış tabi. Zamanında iş ilişkileri de olmuş. Sanatçı olmak istediğinde desteği de olmuş. İnsanın gücüne gidiyor açıkçası.” şeklinde ifade etti.

Başak Çokan ise “Demet Akalın burada espri yapıyor olsaydı eğer Mustafa Topaloğlu darılmazdı bence. Burada aşağılayıcı bir cümle kullanmış.” Deyince Nurcan Sabur “Neyi nasıl söylediğin çok önemli. Ben şimdi telefonu açarım. ‘Vay Uzaylı ne yapıyorsun?’ derim. Mustafa kahkahalarla güler.” Dedi. Bunun üzerine Tayyar Işıksaçan ise “İkisi de kupa kutlamasında sahne aldılar. Demet de Mustafa da sahne aldı. Mutlaka kuliste görüşüp sohbet etmişlerdir. Bu muhabbet büyük ihtimal o gecenin uzantısında çıktı büyük ihtimalle” dedi.

Konuşmalar üzerine canlı yayında Mustafa Topaloğlu’ nu arayan Nurcan Sabur “Ben dedim ki, ‘Açarım şimdi Mustafa Topaloğlu’ na telefon. Uzaylı nasılsın? Derim. Onun da hoşuna gider, güleriz dedim. Ama sen dersen ki ‘Tek rakibin Mustafa Topaloğlu’ nun uzay starlığı’ Mustafa haklı olarak buna kızar dedim. Doğru mu?” diye sordu.

Topaloğlu; “Çok doğru demişsin” derken söze giren Seyhan Soylu “Demet’ in seni aşağılayan sözleri söylemesi haddine mi? Türkiye’ nin en fazla albümü satmış sanatçılarından birine bu lafı söylenmesi.”

derim. Mustafa kahkahalarla güler.” Dedi. Bunun üzerine Tayyar Işıksaçan ise “İkisi de kupa kutlamasında sahne aldılar. Demet de Mustafa da sahne aldı. Mutlaka kuliste görüşüp sohbet etmişlerdir. Bu muhabbet büyük ihtimal o gecenin uzantısında çıktı büyük ihtimalle” dedi.

Konuşmalar üzerine canlı yayında Mustafa Topaloğlu’ nu arayan Nurcan Sabur “Ben dedim ki, ‘Açarım şimdi Mustafa Topaloğlu’ na telefon. Uzaylı nasılsın? Derim. Onun da hoşuna gider, güleriz dedim. Ama sen dersen ki ‘Tek rakibin Mustafa Topaloğlu’ nun uzay starlığı’ Mustafa haklı olarak buna kızar dedim. Doğru mu?” diye sordu.

Topaloğlu; “Çok doğru demişsin” derken söze giren Seyhan Soylu “Demet’ in seni aşağılayan sözleri söylemesi haddine mi? Türkiye’ nin en fazla albümü satmış sanatçılarından birine bu lafı söylenmesi.” Diye sorunca Topaloğlu “Ne bileyim? Acaba boşta mı bulundu? Kasıtlı olmaması lazım diye düşünüyorum. Çünkü Demet’ i severdim. Birbirimize kırgınlık dargınlık hiçbir olayımız olmadı bugüne kadar. Kendimizden uzak tutmadık.” Dedi.

Seyhan Soylu ise “Demet, o kadar analitik yorumlar yaparken, Reza Zarrab’ tan alındığı iddia edilen 50 Milyon Dolar ile ilgili, Okan Kurt’ un ortaklığındaki iflas ile ilgili de bir yorum yapsınlar diye bekliyoruz biz. Acaba uzaya mı götürdüler bu parayı?” diye sordu. Topaloğlu gülerek “Uzaya götürseler benim haberim olurdu.” diye cevaplayınca masada kahkaha koptu.

Seyhan Soylu; “Peki Aleyna Tilki mi şarkıcıdır? Demet Akalın mı?” bana göre Aleyna şarkıcı, Demet Akalın Show girl” diye sordu. Topaloğlu “Bizim yorumumuz etik olmaz” deyince Seyhan Soylu “Sen müzikte bir otoritesin. Aleyna Tilki şarkı söylerse canlı canlı dinler misin bir masada?” diye sordu. Topaloğlu “Dinlerim” dedi. Seyhan Solu “Demet Akalın’ ı bir masada şarkı söylese dinler misin?” diye sordu. Topaloğlu bunun üzerine “Hiç okumadı bilmiyorum. Bir bakarsın okuyabilir. Bir bakarsın okuyamaz” diye yanıtladı.

Seyhan Soylu ise “Aleyna Tilki bir şarkıcıdır. Çok da başarılı bir genç kızımız. Diğer arkadaş ancak bu tür yorumlar yaparak gündem de olabilir. Yemek programı da tutmamış çünkü söylediklerinin tadı tuzu yok.” diye yorum yaptı.

 

HABERİN VİDEO LİNKİ 

https://we.tl/t-FeVFmtWEzz

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com