Ana Sayfa Kültür & Sanat, Magazin, Sinema, Yaşam 6 Mayıs 2022 71 Görüntüleme

• SEYHAN SOYLU NEDEN “AJDA PEKKAN BENİM ÜVEY ANNEMDİ” DEDİ

Geçtiğimiz günlerde Haberler.com’ un Youtube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’ nun sunduğu Haber Bahane programına konuk olan Seyhan Soylu çok çarpıcı açıklamalarla gündeme gelmişti.

Seyhan Soylu, röportajında “Ajda Pekkan benim üvey annem. Babamın dokunduğu her kadın benim annemdi. Ajda Pekkan’la aşk yaşamış benim babam. İlk defa söylüyorum. Ona karşı tutkum var benim. O da benim annem gibiydi. Çok özel bir kadın. Babam Ajda Pekkan maceralarını anlatırken annem trip yapar konuşmazdı. Ajda Hanım babamı en yakın arkadaşıyla aldatmış. O da büyükelçiydi.” açıklamasıyla herkesi şok etmişti.

Bugün AL SANA HABER masasında bu açıklamalarını yineleyen Seyhan Soylu, yine öyle bomba bir iddiada bulundu ki magazin basını günlerce bu haberi konuşacak…

Gökay Kalaycıoğlu’ nun “Babanız herhalde çapkın bir adamdı, doğru mu? Hayatına giren insanlardan biri de Ajda Pekkan’mış” sorusu üzerine “Evet” yanıtını veren Seyhan Soylu açıklamasına “Ajda Pekkan bizim hayatımızda hep vardı. Rahmetli babamın en büyük aşkıdır Ajda Pekkan” diyerek devam etti.

Bunun üzerine Başak Çokan “Bu ilişkiyi anneniz biliyor muydu?” diye sorunca Soylu “Evet ama annem çok üzülürdü Ajda hanıma hala zaafı var diye. Ajda hanıma çok aşıktı. Babacığım o zamanlar daha yeni Konsolos. Ajda hanımdan ayrılınca Beyhan hanımla evleniyor. Yıllar sonra babam yine izlemeye gitmiş annemle beraber. Yine resimleri vardı. Ajda Pekkan’ ın babamla tanışmalarını, babamla olan aşklarını hep babamdan dinlerdim. Bir arkadaş ortamında tanışmışlar. Babam da çok yakışıklı adamdı” diye yanıtladı.

Gökay Kalaycıoğlu ise “İlk görüşte aşk mı peki?” diye sordu. Soylu “Evet. Zaten tanıştıkları gün flört etmeye başlamışlar. Sonra babama ihanet etmiş ayrılmışlar” deyince Tayyar Işıksaçan imalı bir şekilde “Ajda hanımın ilk ihaneti mi acaba? Babayı Zeki Müren ile aldatmış olmasın” dedi ve masada gülüşmeler oldu.

Tayyar Işıksaçan “Annen babanla evli miydi Ajda Pekkan ile birlikteyken?” diye sordu. Seyhan Soylu 

“Hayır babam bekardı o zamanlar. Ondan sonra Beyhan hanımla evleniyor. Sonra annemle evleniyor. Beyhan hanımdan bir ağabeyim var, rahmetli oldu” diye yanıtlarken ardından o bomba iddia geldi.

Seyhan Soylu; “Ajda Hanıma kısır diyorlar ya, kısır olmadığını ben babamdan duymuştum. Benden çocuk düşürdü demişti” deyince masada herkes şoke oldu.

Ve Soylu bir anısını anlattı “Annemle babam bir gün tartışırken annem sinirlendi ve babama ‘E çocuklarını Ajda’dan yapsaydın’ dedi. Babam dedi ki ‘Ajda kısır değil. Çocuğu düşürdü. Olsaydı o da olurdu evladım. Bakın Ajda hanım kardeşimi düşürmüş” deyince Tayyar Işıksaçan “Oooo… Kavga da söylenmez bu laf” dedi.

 

HABERİN VİDEO LİNKİ

https://we.tl/t-sGkliIN2kg

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Haftanın Spor Panoraması

Haftanın Spor Panoraması

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com