Ana Sayfa Yaşam 29 Mart 2022 101 Görüntüleme

Kartepe’de Ramazan Öncesi Denetimler Sıklaştı

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yaklaşan Ramazan Ayı öncesinde ilçe genelinde fırın denetimlerine hız verdi.

 

 

Yaklaşan Ramazan-ı Şerif ayı öncesinde Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde faaliyette olan fırınlarda denetimlerine hız verdi. Ekipler yapılan denetimlerde pandemi denetimlerinin yanı sıra hijyen, üretim alanları ve ekmek gramajları kontrol ettiler.

 

RUTİN DENETİMLER

Yapılan denetimlerde Zabıta Müdürlüğü ekipleri üretim alanlarında hijyen kurallarına, hamur kazanları, tezgahlar başta olmak üzere tek tek inceleme yapıyor. Ekmek gramajları ve tartılarda kontrol edilirken, pandemi kurallarına titizlikle uyulması gerektiğine dikkati çektiler.

 

KARTEPE ESNAFI DÜRÜST VE TEMİZDİR

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman “Yaklaşan Ramazan Ayı öncesinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarına hız verirken, denetimlerde arttı. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz fırın denetimleri ile hemşehrilerimizin güvenli ve huzurlu bir Ramazan Ayı geçirmeleri hedeflenmektedir. Ramazan Ayı’na hazır bir şekilde gireceğiz. Kartepe esnafımız dürüst ve temizdir, özenlidir. Tüm hemşehrilerime hayırlı, bereketli Ramazanlar dilerim” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com