Ana Sayfa Yaşam 28 Mart 2022 111 Görüntüleme

Suyunuzu Temiz Tutun, Dünyayı Yaşayın

  Beş ülkenin yürüttüğü ERASMUS Projesinin katılımcıları Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumlarını ziyaret etti
  İspanya, Slovenya, Polonya, Yunanistan ve Türkiye delegeleri temiz su ve yaqşanabilir dünya için atölye çalışmaları yaptılar

 

Avrupa Birliği ERASMUS Programı çerçevesinde Türkiye ayağı, Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları tarafından yürütülen "Keep your Water Clean, Live the World' (Suyunuzu Temiz Tutun, Dünyayı Yaşayın) projesi katılımcıları İspanya, Slovenya, Polonya, Yunanistan ve Türkiye İzmir'de bir araya geldi.

 

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özkaya, 17 AB projesi yürüterek bu alanda önemli bir çalışma yürüttüklerini anlattı. Oğuzhan Özkaya, şunları söyledi:

 

"Keep your Water Clean, Live the World -Suyunuzu Temiz Tutun, Dünyayı Yaşayın adlı Erasmus projesi partnerleri ile beş gün boyunca hem önümüzdeki gezilerde yapılacak etkinlikleri planladık, hem de İzmir'imizin güzel bölgelerini ziyaret ettik. Okulumuzda atölye çalışmalarına katıldık. Unutulmaz paylaşım ve anılarla konuklarımızı ülkelerine uğurladık. Ekim ayında Slovenya'da buluşmayı umut ediyoruz."

İspanya, Slovenya, Polonya, Yunanistan ve Türkiye'den katılımcılar İzmir'in Güzelbahçe ilçesi'nde yer alan Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Yelki Kampüsü'ndeki okul çiftlik uygulamasını büyük beğeni ile inceleyerek, seramik, tekstil, halk oyunları gibi atölye çalışmalarına katıldı. Efes, Agora, Claros antik kentlerine geziler düzenledi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com