Ana Sayfa Yaşam 9 Haziran 2021 166 Görüntüleme

Türk Eğitim Vakfı, Geleneksel Mevlidini YouTube Üzerinden Gerçekleştirecek

Türk Eğitim Vakfı (TEV), her yıl geleneksel olarak okuttuğu mevlit duasını Türk gençliğine eğitim olanağı sağlamak amacıyla mal varlıklarını TEV’e bağışlayan hayırsever bağışçıları ve edebiyete intikal etmiş yöneticileri ve bu yıla özel olarak salgında vefat edenlerin için  10 Haziran Perşembe günü 14.30’da YouTube üzerinde canlı yayınla gerçekleştirecek.

 

Türk Eğitim Vakfı’nın her yıl geleneksel olarak İstanbul ve şubelerinin bulunduğu tüm illerde aynı zamanda gerçekleştirdiği mevlit duası, TEV’in rahmetli bağışçılarının, kurucularının, Vakfa tüm emek verenlerin ve bu yıla özel olarak salgında vefat edenlerin de ruhları için okunacak. 

 

10 Haziran Perşembe günü 14.30’da, İstanbul’da Dolmabahçe Bezm-i Âlem Valide Sultan Camii’de okunacak mevlit, pandemi nedeniyle online olarak  Türk Eğitim Vakfı’nın YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

 

Türk Eğitim Vakfı, en kısa zamanda bu salgın hastalıktan kurtulmamız, sağlıklı günlere kavuşmamız ve umutlu yarınlar niyetleriyle okunacak mevlide herkesi davet ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com