Ana Sayfa Kültür & Sanat 9 Haziran 2021 205 Görüntüleme

Problem çözmeye yönelik animasyonunun yeni bölümleri CBeebies’e geliyor!

Etrafta zıplayarak neşe içerisinde çalışan dört küçük animasyon karakterinden oluşan Tinpo takımı, en karmaşık gözüken problemlerin bile çözülebileceğini küçük izleyicilere eğlenceli şekilde aktarmayı amaçlıyor.
 

Ebeveynler çocuklarını yetiştirirken aynı zamanda kitap okuma alışkanlığı, empati kurma veya yardımlaşma gibi pek çok değeri aşılamaya çalışırlar. Çözüm odaklı olmak ise hem yetişkinlerin hem de çocukların edinmesi gereken hayat kurtarıcı yeteneklerden biri. Öyle ki, problem çözme odaklı olma hayatımızın her yaş grubunda önemini sürdürmeye devam eder ve işin içiden çıkılmayacak anlarda belki de en çok ona ihtiyaç duyarız. İşte tam bu konuda CBeebies adeta ebeveynlerin yardımına koşacak yepyeni bir animasyon serisiyle ekranları şenlendiriyor.  

 

39 bölümlük bu eğlenceli animasyon serisi 21 Haziran saat 17:20’dan itibaren tekrar bölümleriyle ekranlara gelecek.

 

Etrafta zıplayarak neşe içerisinde çalışan dört küçük animasyon karakterinden oluşan Tinpo takımı, en karmaşık gözüken problemlerin bile çözülebileceğini küçük izleyicilere eğlenceli şekilde aktarmayı amaçlıyor. Tinpo ve inşaat ekibi, hayali Tinpotown sakinleri için sıra dışı problemleri bir çırpıda çözüyorlar! Bir çok deneme yanılma ile işlerini bitirene kadar o önemli "Ya eğer…?" sorusunu soruyorlar. İster tavana bir dans pisti yerleştirmek için bir evi ters çevirsinler, ister güneşli bir tatil için fırtına bulutlarını yeniden yönlendirsinler, TeamTinpo'nun çözümleri her zaman eğlenceli, her zaman yaratıcı ve her zaman beklenmedik!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com