Ana Sayfa Yaşam 9 Haziran 2021 178 Görüntüleme

Hem günlük burç yorumu hem de burçların uyumu bu uygulamada

Popüler fal uygulaması Kaave, astroloji meraklılarını sevindirecek bir yeniliğe daha imza attı. Kaave kullanıcıları, astroloji fal yorumlarına artık Kaave uygulamasından ulaşabilecek.

 

Kurulduğu günden bu yana 1,5 milyarı aşkın fal gönderimine ulaşan ve günde 1,2 milyon fal bakan popüler mobil fal uygulaması Kaave, bir yeniliği daha hayata geçirdi. Astrolojiye ilgi duyan herkesin keyifle takip edeceği yeni özellik ile kullanıcılar astroloji uzmanı Barones’ten günlük burç yorumunu okurken; milyonların sevdiği Falcı Bacı’dan da istediği kişi için doğum tarihi bilgilerini yazarak burç uyumunu öğrenebilecek. Kullanıcılar Falcı Bacı ile burç uyumu hizmetine ücretsiz ulaşırken, Barones ile günlük burç yorumuna ise yalnızca 10 kredi ile sahip olabilecek. Şu anda sadece IOS platformunda yer alan astroloji bölümü, çok yakında Android uygulamasında da kullanıcıların hizmetine sunulacak.

 

Gelişmiş yapay zekâ ve gerçek yorumcuların bir arada olduğu tek uygulama 

Kaave’de fal yorumlayabilen 7 ayrı karakter bulunuyor. Uygulamada en çok günde 3 kere ücretsiz yorum yapabilen Falcı Bacı tercih ediliyor. Kullanıcılar Falcı Bacı haricinde aşk ile aile konularında Melek Abla; arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceği konularında Jasmine karakterine danışıyor. Tatlı bir dille fincanının hikayesini öğrenmek isteyen kullanıcılar tercihlerini Lalezar’dan yana kullanıyor. Kaave, aynı zamanda Isabel ve Lorenzo karakterleri ile canlı fal hizmeti de sunuyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com