Ana Sayfa Yaşam 12 Mart 2021 155 Görüntüleme

Pürsu, Maraton İzmir’in Su Sponsoru Oldu

Koç Topluluğu markası olan Pürsu, bu yıl ikincisi düzenlenen Maraton İzmir koşularının su tedariğini sağlamak üzere sponsorluk anlaşması imzaladı. Sağlıklı bir yaşam için suyun ve sporun önemine inanan bir marka olan Pürsu, 11 Nisan’da İzmir’de gerçekleşecek maratonda bir kez daha spor severlerin yanında olacak.

 

Türkiye’nin en güvenilir doğal kaynaklarından hijyenik koşullarda el değmeden ürettiği suları tüketiciyle buluşturan Koç Topluluğu Şirketleri’nden Balkaynak A.Ş. markası Pürsu, bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan Maraton İzmir’in de su sponsoru oldu. Dengeli mineral yapısıyla eşsiz su Pürsu, Maraton İzmir’in sponsorluk anlaşmasıyla, koşuya katılan sporcuların su ihtiyacını karşılayacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarına ev sahipliği yapmak ve spor sevgisini kazandırmak için düzenlediği Maraton İzmir, 11 Nisan’da ikinci yarışını gerçekleştirecek.

Pürsu olarak bu yıl ikincisi düzenlenecek olan İzmir Maratonu’nun sponsorları arasında yer almaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Balkaynak A.Ş. Şirket Müdürü Hakan Çelik, “Su sağlıklı yaşam için günlük beslenme rutinimizin en önemli ve vazgeçilmez unsuru. Zinde bir yaşam için spor da olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyor. Bu nedenle Pürsu olarak sporun ve sporcuların desteklenmesini çok önemsiyoruz. İzmir Maratonu sponsorluğumuzla da bir kez daha spor severlerin ve İzmirlilerin yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com