Ana Sayfa Yaşam 11 Mart 2021 158 Görüntüleme

Kaspersky, Piaggio Group ile ortaklığı kapsamında Aprilia Racing’in sponsoru oldu

Kaspersky, motosiklet yarışları tarihinin en başarılı takımlarından Aprilia Racing'in sponsoru oldu. Siber güvenlik şirketinin logoları, 28 Mart'ta Katar'daki ilk yarıştan başlayarak 2021 sezonu boyunca takımın motosikletlerinde yer alacak. Sponsorluk, Kaspersky’nin Aprilia’nın ana şirketi, Avrupa'nın en büyük scooter ve motosiklet üreticisi Piaggio Group ile olan ortaklığının bir parçası olarak yapılıyor.

Yeni sponsorlukla siber güvenlik tedarikçisi motor sporlarına katkıda bulunacak. Kaspersky, şirketin tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olan yetenekli yarışçıları uzun zamandır destekliyor. Kaspersky tarafından desteklenen küresel sporcu listesinde Birleşik Arap Emirlikleri'nin ilk kadın yarış pilotu Amna Al Qubaisi'nin yanı sıra Formula 1 yarışçısı Antonio Giovinazzi'yi de yer alıyor.

Kaspersky'nin CBO'su Alexander Moiseev, şunları ifade ediyor: “Kaspersky, mobilite endüstrisinin teknolojik ilerlemesini güvence altına almaya ve motor sporlarının geliştirilmesine kendini adayan bir şirket. Piaggio Group ve Aprilia ile farklı sektörlerde çalışmamıza rağmen sürekli iyileştirme, inovasyon ve yaptığımız işte en iyisi olma gibi ortak değerleri paylaşıyoruz. Bu yeni ortaklığın tüm mobilite, otomotiv ve motosiklet topluluğu için faydalı olacağına inanıyorum.”

Aprilia Racing, Piaggio Grubunun gelişmiş teknolojik yüzünü yansıtıyor. Takım 28'i 2005 yılında Noale merkezli Piaggio Group'a katıldıktan sonra olmak üzere 54 dünya şampiyonluğuna imza attı. Aprilia Racing özellikle yeni yetenekleri bulup yetiştirmesiyle tanınıyor.

Aprilia Racing CEO'su Massimo Rivola, şu görüşleri paylaştı: "Kaspersky'nin adının bu yıl Aprilia RS-GP üzerinde olması bizim için büyük bir onur. Yeni ortağımız motor sporlarında başarılı bir isim. MotoGP'nin bu alanda yeni bir meydan okumayı temsil edeceğinden eminiz. Kaspersky ve Aprilia Racing'in daha önce defalarca kanıtladıkları üzere, yetenekleri birlikte geliştireceğimize ve yarış ruhunu onurlandıracağımıza inanıyorum.

Aprilia sponsorluğu, Kaspersky’nin Piaggio Group ile yeni ortaklığının bir parçasını oluşturuyor. Böylece motosiklet üretiminde dünya liderleri şirketlerden birine, bir BT şirketinin kanıtlanmış uzmanlığına erişim ve teknolojinin sunabileceklerinden en güvenli şekilde yararlanma yeteneği sağlanıyor. Kaspersky, otomotiv siber güvenliğinde uzun zamandır bilinen bir isim ve on yıldan uzun süredir ünlü araç üreticileriyle ve araç bileşenleri geliştiricileriyle birlikte çalışıyor.

Piaggio Group hakkında

1884 yılında kurulan Piaggio Group, Avrupa'nın en büyük scooter ve motosiklet üreticisidir ve kendi sektöründe dünya liderlerinden biridir. Piaggio Grubunun üç ayrı iş kolu var: İki Tekerlekli (Aprilia, Moto Guzzi, Vespa ve Piaggio), Hafif Ticari Araçlar ve Robotik Bölümü. Piaggio Group'un dünya çapında altı sanayi sitesi ve dört Ar-Ge merkezi vardır. Piaggio Group son birkaç yıldır kendi alanında dünya oyuncusu olmak için yoğun bir uluslararası genişleme programı uyguluyor. Grup sporda da olağanüstü sonuçlar elde ediyor. Aprilia, Moto Guzzi, Gilera ve Derbi ile 103 dünya şampiyonluğu bunlara dahil. 

Aprilia Racing hakkında

Aprilia Racing, genç kariyerinde şaşırtıcı 54 dünya şampiyonluğu kazanan Piaggio Group'un en gelişmiş teknolojik ifadesi ve motosiklet tarihinin en başarılı markalarından biridir. Bunlar, Aprilia'nın 1992'den günümüze kazandığı şampiyonlukları içeriyor, Aprilia Racing 2005'te Noale kaynaklı üretici Piaggio Grubuna katıldı. Başlangıcından bu yana Aprilia Racing, yeni yetenekler için olağanüstü bir gelişimi temsil etti. Son yıllarda motosiklet yarışlarında tarih yazmış olan neredeyse tüm sürücüler ilk adımlarını burada attı, yarıştı ve kazandı. Bunlar arasında Max Biaggi, Loris Capirossi, Valentino Rossi, Jorge Lorenzo, Casey Stoner'ın yanı sıra Manuel Poggiali, Marco Simoncelli, Alvaro Bautista ve genç Marc Marquez yer alıyor.

Kaspersky hakkında

Kaspersky, 1997 yılında kurulan dünya çapında bir siber güvenlik şirketi. Kaspersky’nin derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky teknolojileri tarafından korunuyor ve 250.000 kurumsal müşterinin kendileri en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com