Ana Sayfa Yaşam 11 Mart 2021 179 Görüntüleme

Bitdefender Antivirüs için ödül yağmuru

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan lider siber güvenlik şirketi Bitdefender Antivirüs, bağımsız siber güvenlik analiz şirketi AV-TEST tarafından yıl boyunca yapılan her testte üstün başarı göstererek “En İyi Koruma” dalında 4 ödüle layık görüldü.

 

Bağımsız siber güvenlik analiz şirketi AV-TEST; sıfır gün kötü amaçlı yazılımlarını tanıma ve engelleme, web sitesi saldırıları, kötü amaçlı yazılım bulaşmış e-posta saldırıları ve daha fazlasının yer aldığı zorlu değerlendirmeler kapsamında 100 başarı gösteren Bitdefender Antivirüs’e 4 “En İyi Koruma” ödülü verdi. Teste katılan tüm siber güvenlik şirketlerinin arasında en fazla ödüle sahip olan Bitdefender Antivirüs pazar lideri konumuna yerleşirken, Gelişmiş Kalıcı Tehditler (APT) ve fidye yazılımı gibi siber güvenlik tehditlerini şirket ve tüketici uç noktaları tehlikeye maruz kalmadan önce belirleme ve durdurma gibi gelişmiş koruma becerisiyle başarısını bir kez daha kanıtladı.

 

Bitdefender 4 Ödül ile Pazar Lideri Konumuna Yerleşti

 

"Bitdefender, çözümlerini test ettiğimiz her yıl mükemmelliğini ve güvenilirliğini kanıtlıyor." ifadelerinde bulunan AV-TEST CEO'su Maik Morgenstern, “Bu yıl şirket her zamankinden daha fazla parladı. Piyasadaki diğer birçok çözüm üzerindeki üstünlüğünü gösteren Bitdefender, hem iş hem de son kullanıcı ve mobil ürünler için yapılan testlerde sergilediği olağanüstü koruması ile 4 ödül kazanarak pazar lideri konumuna yerleşti.” sözlerini ekledi.

 

Testlerde 100 Başarı Sağlandı!

 

Bitdefender Antivirüs; şirketler için uç nokta koruması, risk yönetimi ve adli olay platformu hizmeti sağladığı GravityZone Advanced Business Security ve Bitdefender GravityZone Ultra Plus Security ürünleri ile zorlu testleri 100 başarı ile geçerken, son tüketici tarafında da internet koruma ve gizlilik yazılımı Bitdefender Internet Security ve mobil cihazları kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan Bitdefender Mobile Security ürünleri ile “En İyi Koruma” ödüllerini kazandı. Son 7 yıl içinde AV-TEST’ten 8 “En İyi Koruma” ödülünü kazanan Bitdefender Antivirüs, siber güvenlik alanında en fazla ödül kazanan şirket olarak pazar lideri konumuna yerleşti.

 

Siber Güvenlik Endüstrisinin En İyi Tehdit Önlemesi!

 

"İyi siber güvenlik ve siber esnekliğin temeli, her zaman olağanüstü tehdit önleme ile başlar.” ifadelerinde bulunan Bitdefender Siber Tehdit İstihbaratı Direktörü Dragos Gavrilut, “Dört En İyi Koruma ödülünü eve götürmekten onur duyuyoruz. Bu başarı uç noktaların, kişisel cihazların ve bulut ortamlarının korunmasına yardımcı olmak için milyonlarca tüketici ve binlerce işletme için endüstrinin en iyi tehdit önlemesini sağlama konusundaki kararlılığımızı gösteriyor." dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com