Ana Sayfa Yaşam 26 Şubat 2021 209 Görüntüleme

Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı Söyleşileri ve Sergileri ile Ziyaretçilerini Etkiledi.

Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı onayı ve İHKİB desteğiyle dört (4) dilde düzenlenmeye devam eden Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı tüm hızıyla devam ediyor. Kadın, erkek, abiye ve çocuk giyim modasının 2021 İlkbahar/Yaz sezonu ürünlerini 27 Şubat tarihine dek online ortamda modaya gönül verenlerle buluşturacak fuar; söyleşi, sergi ve yeni sezona damga vuracak ürünlerin tanıtıldığı defilelerle de farkını ortaya koyuyor. 

 

 

Fuarın her günü 13.30 ve 15.30 saatlerinde kadın, erkek, abiye ve çocuk giyim kategorilerinde gerçekleştirilen defileler 7700’ün üzerindeki ürünle yeni sezonun trendlerini takipçileriyle buluşturuyor. Ferhan Aral düzenlemesi ile 41 farklı firmanın defilesinin gerçekleştiği fuarda katılımcılar her yıl olduğu gibi cesur, farklı ve ilkleri barındıran tasarımları tanıma fırsatı buluyor. İstanbul’un moda merkezi Osmanbey’de giyim sektörünün farklı kategorilerinde faaliyet gösteren 70’in üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleşen fuar, bunun yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden uluslararası alıcıları Türk üreticiler ile buluşturuyor. Ziyaretçilerin en yeni ürünleri incelerken katılımcı firma yetkilileri ile görüntülü olarak da görüşmelerine imkan sunan fuar, ticari bir show alanı niteliği de taşıyor. 

 

 

İsveç Modası ile Tanışma Fırsatı Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı’nda

 

Fashionist Online Moda ve Hazır Giyim Fuarı, ziyaretçilerini “Moda Devrimi – Tekstilin Geleceği, Hızlı Moda – Kağıt Tekstilin Yerini Alabilir Mi?, Kotlar Daha Sürdürülebilir Olabilir Mi?, İsveç sürdürülebilir modada güçlü bir güç” sergisinde buluşturdu. Fuarın en dikkat çeken etkinlikleri arasında yer alan ve sürdürülebilir moda anlayışının dünyadaki önemli temsilcilerinden biri olan İsveç’i ağırlayan sergi, moda devrimi ve tekstilin geleceği, hızlı moda anlayışı, kağıdın tekstilin yerini alıp almayacağı ve kotların daha sürdürülebilir olup olmayacağı sorularını yanıtlıyor.

 

Diğer bir etkinlik olarak, Ahu Barut’un katılımı ile modanın ve geleceğine bakış söyleşisi gerçekleşti. Moda dünyasında trendleri belirleyen noktalar, tüketicilerin beklentileri, satış ve fuarların dijital olmaya devam edip etmeyeceği, e-ticarette dikkat edilmesi gereken kavramlar ve müşteriye sunulması gerekenler gibi konuların ele alındığı söyleşide Trendpie Fashion & Trend Solutions Ltd. Kurucusu ve Trend Danışmanı Ahu Barut merak edilenleri cevapladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com