Ana Sayfa Yaşam 25 Şubat 2021 207 Görüntüleme

CHP Başakşehir İlçe Başkanı Bakır’dan Önemli Açıklama

CHP BAŞAKŞEHİR İLÇE BAŞKANI BAKIR, “İSTANBULLU VATANDAŞIN BU PROJEYE KARŞI OLDUĞUNU ANLAYACAKLAR”

İlçe Yönetim Kurulu toplantısı sonrası yazılı bir açıklama yapan CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır, “İstanbullu vatandaşın bu projeye karşı olduğunu anlayacaklar” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Başakşehir İlçe Başkanlığı, İlçe Yönetim  Kurulu toplantısında bir araya geldi. İlçe Başkanı Av. Deniz Bakır’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gelecek döneme ilişkin çalışmalar planlandı.

“KANAL İSTANBUL GİBİ BİR KATLİAMA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Toplantının ardından Başkan Bakır, yazılı bir açıklama yaparak değerlendirmelerde bulundu. Kanal İstanbul Projesi hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ifadelerine tepki gösteren Bakır, “İlçe Örgütü olarak durmadan çalışacağız. 

Bunu yaparken yanımıza milletimizi alacağız. Bugün milletinin derdi ile ilgilenmek yerine, milletiyle inatlaşanlara karşı doğru olan için çabalayacağız. Bu noktada bilinmelidir ki Kanal İstanbul Projesi’ni inadına yapmak demek, milletin ne istediğini, hissettiğini bilmemek demektir. Halbuki kulak verip dinleseler, İstanbullu vatandaşın bu projeye karşı olduğunu anlayacaklar. Hükümet, milletiyle inatlaşmak yerine, dertlere çare aramalıdır. Biz yurttaşımızın isteklerinin farkındayız. Dolayısıyla Kanal İstanbul gibi bir katliama izin vermeyeceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com