Ana Sayfa Magazin 22 Şubat 2021 233 Görüntüleme

Nazlı Kayı, Hair Biology’nin Dijital Marka Yüzü Oldu!

Sarı saçlara özel saçın biyolojisine uygun olarak İngiltere’de geliştirilen, özel ve lüks Hair Biology Mor Şampuan ve Saç Bakım serisinin dijital marka yüzü, mükemmel sarı saçları ve ışıl ışıl enerjisi ile Nazlı Kayı oldu. İçeriğinde Pro-V, Jojoba Yağı ve yüksek yoğunluklu antioksidanlar içeren zengin formülü ile mor şampuan ve saç bakım serisi mükemmel sarıların hak ettiği bakımı sağlıyor!

Zamanla renk bozulmaları ve turunculaşmalar meydana gelen ve parlaklığını kaybeden sarı saçlara özel olarak Pantene tarafından İngiltere’de geliştirile özel seri Hair Biology Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Saç Bakım Serisi’nin dijital marka yüzü, canlı ve parlak sarı renkte saçlarıyla dikkat çeken Nazlı Kayı oldu. Kayı, iş birliğine özel gerçekleşen çekimde sarı saçlarıyla büyüledi.

Sarı saçlar için cildi yenilemede kullanılan bileşenleri saç bakımına taşıyan inovasyon Hair Biology içeriğindeki Pro-V, Jojoba yağı ve yüksek yoğunluklu antioksidanlar ile mükemmel sarıların hak ettiği bakımı sunuyor. Seride yer alan şampuan, saç bakım kremi, renk canlandırıcı ve parlaklaştırıcı maske ile 3 adımda daha canlı renk ve parlak saçlara kavuşmak mümkün. Seri tüm sarı renkte saçlar için renk tonlarını düzenler, boya sonrası meydana gelebilecek istenmeyen turuncu yansımaları nötralize eder. Böylece her yıkama sonrası saç rengindeki solma ve değişimleri engelleyerek, saç rengini canlandırır.

İş birliğinden duyduğu mutluluğu dile getiren Nazlı Kayı ‘’ Mükemmel sarıların hak ettiği bakımı sunan bu özel serinin dijital marka yüzü olduğum için çok mutluyum. Uzun yıllardır saçlarımı sarıya boyatıyorum. İstediğim tonu elde etmek kadar onu korumak da oldukça zor ve zamanımı alıyor, sarı saçlara sahip olan kadınlar beni anlayacaktır. Fakat sonrasında tek bir yıkamada bile rengini kaybederek, turunculaşmaya, renk bozulmaları meydana gelmeye başlıyordu. Sarı saçlara özel olarak, saçın biyolojisine özel olarak geliştirilen Hair Biology Mor Şampuan ve Saç Bakım serisi ile artık bu sorunum ortadan kalktı. Bu seri turunculaşmaları ve renk bozulmalarını önleyerek saçlarımın kusursuz sarı rengini korumamı sağlıyor. Her yıkamada boyadan kuruyan saçları onarıyor. Aynı zamanda sarı saçların rengini parlaklaştırıp, canlanmasını sağlıyor. Benim gibi bu sorunları yaşayan tüm sarı saçlı kadınlar, saçlarının hak ettiği özel bakıma Hair Biology ile rahatlıkla ulaşabilir.’’ dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com