Ana Sayfa Magazin 4 Şubat 2021 331 Görüntüleme

”Gel Alsana’ ile ”Hasan Çoban” geri döndü!

Türk müziğinin sevilen genç isimlerinden ”Hasan Çoban”, uzun bir aradan sonra yeni şarkısı ”Gel Alsana” ile müzikseverlerle buluştu. Sözü ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısında genç sanatçı, usta müzisyenlerle stüdyoya girerek tüm çalışmalarını titizlikte tamamladı.

”Gel Alsana” şarkısının başarılı düzenlemesinde ise Cengiz Temel imzası bulunuyor. Uzun bir aradan sonra yeniden sevenleriyle buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayan ”Hasan Çoban”ın yeni şarkısı, kısa sürede dijital platformların yanı sıra klibi ile kendi YouTube kanalında da büyük ilgi gördü.

YouTube abone sayısı ve izlenme oranlarıyla da dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı, sosyal medya hesaplarında da sevenlerine minnetkar olduğunu dile getirerek destekleri için teşekkür etti. ”Hasan Çoban”ın yeni şarkısı dinleyicisinin yine kalbine dokunacak ve çok sevilecek. Yönetmenliğini Turgay Ceylaner’in üstlendiği klip; İstanbul’da Silivri Selim Paşa ve Orman Orta Köy Millet Bahçesi gibi antik mekanlarda tamamlandı ve klip her detayıyla görsel bir ziyafete dönüştü.

”Hasan Çoban”ın yeni şarkısı ”Gel Alsana” Türkiye’nin en güçlü YouTube partnerlerinden ve müzik şirketlerinden Wediacorp Music etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi Hasan Çoban YouTube kanalında yayında!

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com