Ana Sayfa Yaşam 24 Ocak 2021 242 Görüntüleme

Vodafone Business ‘Çözüm Ortağım Programı’ ile ekosistemi büyütecek

İşletmelerin güvenilir teknoloji danışmanı Vodafone Business, ekosistemini “Çözüm Ortağım Programı” ile genişletecek. Vodafone Business’ın çözüm ortaklarıyla geliştirdiği Red Kontrol, Bulut Santral ve Siber Güvenlik Operasyon Merkezi gibi çözümlerle son bir yılda ekosistem için yaratılan iş hacmi 100 milyon TL’yi bulurken Çözüm Ortağım Programı ile bu hacmin daha da büyütülmesi hedefleniyor. Çözüm ortaklarının bilinirliklerini artırmalarını sağlamayı amaçlayan ve tüm iş süreçlerini online ortama taşıyan web sitesi ve portalden oluşan Çözüm Ortağım Programı ile mevcut çözüm ortakları ürün ve çözümlerini listeleyebiliyor, potansiyel çözüm ortakları da online başvuru yapabiliyor.
İşletmelerin “dijital iş ortağı” Vodafone Business, Çözüm Ortağım Programı ile ekosistemini genişleterek iş hacmini büyütmeyi hedefliyor. İşletmelerin güvenilir teknoloji danışmanı olarak dijital dönüşüm süreçlerinde uçtan uca çözümler sunarak iş süreçlerini kesintisiz ve güvenli bir şekilde sürdürmelerine destek veren Vodafone Business’ın çözüm ortaklarıyla geliştirdiği Red Kontrol, Bulut Santral ve Siber Güvenlik Operasyon Merkezi gibi çözümlerle ekosistem için yaratılan iş hacmi geçen yıl 100 milyon TL’yi buldu. Vodafone Business bu katkıyı daha da artırmak ve çözüm ortağı sayısını artırmak için harekete geçti. Vodafone Business, Çözüm Ortağım Programı ile bir yandan kurumsal müşterilere yeni çözümler sunmayı hedeflerken bir yandan da potansiyel çözüm ortaklarının ekosisteme dahil olmasını sağlayacak. Böylece ekosistemdeki iş potansiyeli de genişletilmiş olacak.
Vodafone Business’ın Çözüm Ortağım Programı, çözüm ortaklarının bilinirliklerini ve satışlarını artırmalarına katkı sağlamayı amaçlayan websitesi ile çözüm ortaklarıyla tüm iş süreçlerini online ortama taşıyarak kolaylaştıran portal’den oluşuyor. https://cozumortagim.vodafone.com.tr/ adresi üzerinden mevcut çözüm ortakları ürün ve çözümlerini listeleme imkanı bulurken, potansiyel çözüm ortakları da başvuru yaparak tüm süreçleri online ortamda tamamlayabiliyor.

Çözüm ortakları, program kapsamında geliştirilen portal sayesinde;
Şirket bilgilerini kolaylıkla güncelleyebilecek.
Her ay yapılan mutabakat süreçlerini e-mail yerine online ortamdan takip edebilecek.
Vodafone Business tarafından yayınlanacak duyuruları tek kanal üzerinden takip edebilecek.
Vodafone Business ile hayata geçirmek isteyecekleri projeler için iş fırsatlarını karşılıklı olarak online ortamda görebilecek.

Meltem Bakiler Şahin: Ekosistemi genişleterek daha fazla çözüm ortağımızı büyütmeyi hedefliyoruz
Vodafone Business olarak her sektörün ihtiyaçlarına uygun çözümlerle işletmeleri geleceğin dünyasına hazırladıklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, bu çözümleri geliştirirken yerli ve milli ekosistemi geliştirmeye önem verdiklerini vurguladı. Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: “İşletmelerimize terzi usulü çözümlerle verimlilik ve tasarruf imkânları sunarken, bir yandan da en doğru kanalları kullanarak müşteri memnuniyetini korumalarına yardımcı oluyoruz. Teknoloji iletişim şirketi vizyonumuz doğrultusunda kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ve ekosistemimizdeki teknoloji sağlayıcısı firmaların da işlerini büyütebilmelerine yardımıcı olan birçok çözümde uzman çözüm ortaklarımızın geliştirdiği teknolojilerden yararlanıyoruz. Çözüm ortağı ekosistemimizdeki firma sayısının fazla olması ve sunabileceğimiz yüksek kalitedeki çözümlerin ve hizmetlerin çeşitliliği, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha etkili şekilde karşılamamıza olanak sağlıyor. Yerli ve milli ekosistemi önemsiyoruz. Son bir yılda yerli çözüm ortaklarımızla geliştirdiğimiz Red Kontrol, Bulut Santral ve Siber Güvenlik Operasyon Merkezi gibi çözümlerle ekosistem için yaratılan iş hacmi yaklaşık 100 milyon TL oldu. Vodafone Çözüm Ortağım Programımız ile hem ekosistemimizi genişleterek daha fazla çözüm ortağımızın büyümesine katkı sağlamayı hem de tüm iş süreçlerimizi web sitemiz ve portal üzerinden dijitalleştirerek çözüm ortaklarımızın hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.”

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com