Ana Sayfa Yaşam 19 Aralık 2020 371 Görüntüleme

Yeni kapılar aralamanın yolu 21 Aralık’ta

Farkındalık Atölyesi’nde uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştiren İpek Senem Aydın, 21 Aralık’ta hayatımızda başlamasını istediğimiz şeyler için düğmeye basmanın tam zamanı olduğunu dile getiriyor. Hem online hem de atölyesinde vermiş olduğu Thetahealing seminerleri, kişisel danışmanlık hizmetleri ile ruhsal açıdan yeniden doğuş imkanı sunan Aydın, hayatınızda yeni kapılar aralarken yeni yöntemler de geliştirmenizi tavsiye ediyor.

Farkındalık Atölyesi’nde danışanlarına farkındalıklarını artırmak konusunda rehberlik eden İpek Senem Aydın, insan davranışlarının sonucu hep aynı sonuçlara uzanıyorsa 21 Aralık tarihi farklı yöntemler denemesi adına harika kapılar açacağını dile getiriyor.

“Tüm bu süreci yürütürken sağlam adımlarla, istikrarlı ve yavaş yavaş ilerlemeye özen gösterirsen en yüksek potansiyeli ve başarıyı kaçınılmaz hale getirirsin.” diyen İpek Senem Aydın, 21 Aralık tarihinin insanların istedikleri şeyi başlatması için istikrarlı bir zaman olmasının yanı sıra bilinçaltımızda artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklemenizi tavsiye ediyor. Mucizelerin mümkün olduğuna inanan Aydın, ben merkezcilikten uzak, birlikte büyüyeceğimiz bir dönem olan 21 Aralık’ın bu kapıyı açacağını bildiriyor.

Bütüne katkı olacak şeylerde evren tarafından destekleneceğimiz bir süreçte bereket, ruh eşi ve daha birçok konuda destek ve hizmetler veren Aydın’ın tüm bu çalışmaları, kişisel gelişim, farkındalığınızı artıracak meditasyonlar, seminerler, yöntemler, bu dönemin ana konusu olmaya devam ediyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com