Ana Sayfa Yaşam 26 Eylül 2020 309 Görüntüleme

Anatha’dan Yatırımcıyı Koruyacak Uniswap Likidite Etkinliği

Hawaii’nin önde gelen kripto ekonomistlerinden Edward DeLeon Hickman’ın Kurucusu olduğu blockchain girişimi Anatha, sektördeki dengeleri değiştirecek projesini açıkladı. Anatha, çoklu imza ile korunan teknolojisiyle Uniswap’a 4.5 milyon dolar değerinde likidite enjeksiyonu yapacak Liquidity Access etkinliğini resmi olarak duyurdu.

Anatha, insanların ihtiyaçlarına hizmet eden alternatif ekonomik sistemler üzerinde çalışan kapsayıcı bir oluşum olarak biliniyor. Birçok token destekli platformun kuruluşunda yer alan profesyonellerden oluşan Anatha ekibi, araştırmaları sonucu tüm kripto paraların hepsinin aynı şekilde fonlandığını tespit etmesiyle yeni bir girişime imza attı. Anatha, geliştirdiği Liquidity Access etkinlik sistemiyle yatırımcıyı tüm risklerden koruyacak bir deneyim vaadediyor.

Geleneksel Token Ön Satış Modelindeki Sıkıntı

Anatha, kendi prensiplerine ters düşen ve sektördeki yatırımcıyı dışlayıcı tutumun düzeltilmesi adına yeni bir hamle yaptı. Şirket, kendi oluşturduğu sistemlerle yatırımcının karşılaştığı birçok riski ortadan kaldırıyor. Bunlardan biri de ‘Geleneksel Token Ön Satışı’ modelindeki sıkıntı… Anatha, bu kapsamda analizleriyle sektöre yeni bir ivme kazandırma prensibiyle ilerliyor. Tipik bir ön satışta tokenlar yakın çevreye ve yatırımcılara hatırı sayılır bir indirimle satılıyor, sonrasında şirket platformu inşa ederken bu gruplar dump yapıyor ve geri kalan kitle dışarıda bırakılmış oluyor. Anatha bu dışlayıcı ‘Token Ön Satış’ modelini alıp kendi oluşturduğu Community Liquidity Access Etkinliği ile tersine çeviriyor.

Etkinlik Takvimi Açıklandı

Community Liquidity Access Etkinliğinin ise takvimi açıklandı. Şirket tarafından yapılan duyuruda, ilk sırada 1 Ekim 2020’de belirsiz bir saatte Uniswap’ta listelemesi yer alıyor. Bu süreçte hiç kimseye ön satış yapılmaması ve ekiptekilere dahil Uniswap listelemesinde açılacak unlocked token verilmemesine de değinildi. Süreçle ilgili sıralama ise şu şekilde paylaşıldı. Cosmos / Tendermint güçlendirilmiş ağımızı ve defi cüzdanımızı Wrapped $Anatha ($wANATHA) Uniswap listelemesinin 1. gününde çıkarıyoruz. ETH olarak $4.5M değerinde Uniswap likiditesi, ayrıca 300M değerinde, çoklu imza teknolojisi ile güvenliği sağlanan $wANATHA. Yaklaşık .05 değerinde ETH başlangıç fiyatı hedefi. Şeffaf Likidite Çekim Programı: 1 aylığına 100% kilitli, sonrasında 11 ay boyunca lineer ve isteğe bağlı çekim imkanı.

Edward DeLeon Hickman: ‘’Merkeziyetsiz ve sistemleri adil aynı zamanda rasyonel olarak programlayabilme yetisi bizi heyecanlandırıyor’’

Anatha Kurucu ve CEO’su Edward DeLeon Hickman; “Anatha olarak sosyal bilince katkı sağlayacak, Cosmos Tendermint ile güçlendirilmiş bir ekosistem inşa etmekle meşgulüz. Böylece insiderların sistemine daha kapsayıcı bir alternatif üretmiş olacağız. Merkeziyetsiz sistemler hakkında bizi heyecanlandıran şey de tam olarak bu: sistemleri adil ve rasyonel olarak programlayabilme yetisi.” dedi.

Evrensel Bir Gelir Sağlamak Amacındayız

Sistemle ilgili de konuşan Hickman “Anatha Platformu gruplar ve organizasyonlara kendi merkeziyetsiz ekonomilerini ve araçlarını oluşturup topluluklarının ihtiyaçlarını karşılamaları için yardımcı olan bir dikey olarak entegre IP ve servisler birleşimidir. Bizler Anatha Projesi’nin liderliğinin haklı gururunu yaşıyoruz. Anatha Platformu’nun tam anlamıyla ilk kullanımı ve bu proje Anatha’nın çekirdek misyonunu, özünü yansıtıyor: Network to network katılımcılarla, Anatha Torus üzerinden insanlara paylarını vermek ve bununla kendini yenileyen, evrensel bir gelir sağlamak.” açıklamalarıyla sözlerini tamamladı.

Kendisini Ön Satış Yatırımcısının Yerine Koyuyor

Community Liquidity Access Etkinliği’nde Anatha kendisinin ön satış yatırımcısı gibi hareket ediyor. Unlock periyodu insanlara Anatha’ya 11 ay boyunca istediğiniz zaman lineer bir şekilde ETH çekme imkanı veriyor. $wANATHA sahipleri tokenlarını resmi ANATHA NEXUS app ine gönderip $ANATHA Mainnet tokenlarına geçiş yapabilecek, $ANATHA tokenlarıyla, @human gibi DeHRA (Decentralized Human Readable Address) kayıtlarını oluşturabilecekler.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Yorumlar

Beyaz Haber Ajansı
Tema Tasarım | Osgaka.com